logo
Zaprojektujemy Twój wymarzony dom!

Indywidualne projekty domów

Projekty domów Poznań wychodzące spod naszych rąk są opracowane dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie funkcjonalność budynku i ponadczasowość w stylu ich wykończenia. Zdajemy sobie sprawę, że kupując nieruchomość, domownicy spędzą w niej najbliższe kilkanaście lat lub nawet więcej. Dostosowując do tego ułożenie pokoi i ich ilość, przestronne pomieszczenia oraz minimalizm, który powoli na własne dopasowanie stylu przez lokatorów, budynek staje się konkurencyjny na rynku nieruchomości. Z racji tego, że realizujemy indywidualne projekty domów w Poznaniu, staramy się wysłuchać wszystkich potrzeb, które są istotne dla wygodnego funkcjonowania danej rodziny.

Liczby mówią same za siebie

Firma godna zaufania

[ +]
Zadowolonych klientów
[ +]
Lat doświadczenia
[ +]
Sfinalizowanych realizacji
Zobacz co mówią o nas klienci

Opinie naszych klientów

"Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
"Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
"Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
"Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych w Poznaniu

Planujesz zamieszkać w jednym z większych miast w Polsce, jakim jest Poznań? Od jakiegoś czasu szukasz idealnego lokum na rynku nieruchomości, ale niestety żadne z nich nie spełnia Twoich wymagań? Zachęcamy do współpracy z nami.

Od 25 lat tworzymy i spełniamy marzenia naszych klientów, którzy chcą odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Zapewniamy kompleksową usługę. Począwszy od omówienia i stworzenia koncepcji całej inwestycji, poprzez przygotowanie projektu domu parterowego, a skończywszy na pracach wykończeniowych i ogrodowych. Pierwsze etapy są niewątpliwie najbardziej istotne, to w nich skupiamy się na opracowaniu funkcjonalności domu jednorodzinnego. Tworzymy rzuty 3D we współpracy z doświadczonymi architektami, tak aby klient mógł zwizualizować sobie przyszły budynek. Nowoczesny projekt budowalny domu zawiera szczegółowe informacje na temat systemów i instalacji wodnych, elektrycznych, grzewczych oraz wentylacyjnych. Zgodnie z harmonogramem prac przygotowanym wcześniej, powstaje wymarzony dom inwestora.

Prace wykończeniowe i w ogrodzie

Wiemy, jak ważne jest przygotowanie wszystkiego kompleksowo pod kupno gotowej nieruchomości. Realizujemy dla naszych klientów nie tylko prace budowlane od podstaw, ale także i wykończeniowe oraz te w ogrodzie, aby efekt zapierał dech w piersiach.

Przy decyzji o tych działaniach, sporządzamy wstępne projekty, a następnie przechodzimy do prac razem ze specjalistami. Meble do pomieszczeń są wykonane na indywidualne zamówienie.

W przypadku ogrodu oferujemy przygotowanie planu, nasadzenie wszelkich roślin, budowę tarasu, montaż oświetlenia oraz instalacje automatycznego nawadniania, aby korzystanie z zielonej przestrzeni było jeszcze bardziej przyjemne.

Charakterystyka naszych projektów domów parterowych z garażem w Poznaniu

Wyróżniamy się na rynku przede wszystkim ponadczasowym designem. Stawiamy na klasyczne rozwiązania, które będą modne zarówno teraz, jak i za kilkanaście lat. Drewno, szkło, jasne odcienie i wysokiej jakości materiały budowlane to według nas przepis na sukces.

Nowoczesne technologie w tym również i energooszczędne pozwalają na wygodne i tanie funkcjonowanie domowników.

Sprawdź nasze pozostałe oferty: