logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Bytkowie

Chcesz stworzyć przestrzeń, która będzie domem dla Ciebie i Twojej rodziny? Nowe domy Bytkowo, które budujemy dla naszych klientów, pozwolą spełnić to marzenie. Budowa domu pod klucz Poznań to domena naszej firmy od ponad 25 lat. Dlatego jeśli planujesz inwestycję budowlaną w Bytkowie, warto zapoznać się z naszą ofertą. Wybierając Domy LC stawiasz na specjalistów, którzy gwarantują terminowe wykonanie nawet najbardziej innowacyjnych projektów.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Bytkowo – domy na sprzedaż w tym regionie

  Okolice Bytkowa sprawiają, że marzysz o wybudowaniu domu właśnie w tej okolicy? Warto skorzystać z możliwości, jaką jest budowa domu pod klucz Bytkowo. Dzięki temu dom wybudowany przez wykonawcę nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale też będzie wykończony wewnątrz. W momencie odbioru kluczy, Twój dom w Bytkowie będzie gotowy do zamieszkania. Wystarczy się do niego wprowadzić.

  Przekonaj się, dlaczego nowe domy Bytkowo warto wybudować razem z nami!

  Budowa domów jednorodzinnych Bytkowo i inne możliwości

  Proponujemy naszym klientom gotowe domy deweloperskie, które budujemy pod klucz według wskazówek przekazanych nam na etapie projektowania. Nasi architekci zaprojektują dla Ciebie domy jednorodzinne, bliźniaki oraz wille. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i tego, na co pozwala Twój budżet. Jeśli chcesz, na samym początku możemy wykonać dla Ciebie wstępną wycenę, która pozwoli ocenić właśnie te możliwości. Całkowity koszt zależy od wielkości inwestycji i prac, które należy włożyć w celu jej zrealizowania. Pamiętaj jednak, że jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie stworzymy projekt domu pod klucz na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

  Nowe domy Bytkowo – dla Ciebie i Twojej rodziny

  Budowa domów pod klucz w Bytkowie to szansa na stworzenie obiektu, który będzie urzeczywistnieniem Twoich marzeń. W ramach tej usługi można zrealizować naprawdę innowacyjny projekt, który uwzględni Twoje potrzeby oraz nowoczesne rozwiązania. Dla klientów, którzy nie mają konkretnego pomysłu, oferujemy również gotowe domy deweloperskie Poznań. Decydując się na taką ofertę nie trzeba czekać przez cały proces budowy – jeśli inwestycja jest już realizowana lub skończona, zamieszkasz w swoim domu już niedługo!

  Jeżeli masz więcej pytań dotyczących tego, jak budujemy domy Bytkowo, zachęcamy do kontaktu! Realizujemy również inwestycje w innych miejscowościach, w tym m.in. w Kamionkach i Sadach. Tych, którzy jeszcze nie znaleźli swojego miejsca na ziemi, zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy.