logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Strzeszynie

Mieszkanie we własnym domku jednorodzinnym to marzenie wielu, dlatego domy Strzeszyn, budowa domu pod klucz Poznań to domena naszej firmy od ponad 25 lat. Dlatego jeśli planujesz inwestycję budowlaną w tym regionie i szukasz sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy zapraszamy do nas. Domy Poznań stawiane przez zespół specjalistów to niecodzienne i innowacyjne projekty, terminowe wykonanie i odbiór techniczny.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Domy – Poznań Strzeszyn

  Budowa domów w Strzeszynie to popularna usługa, gdyż jest to szybko rozwijający się region powiatu poznańskiego, który ma dużo do zaoferowania mieszkańcom. Naszą specjalnością jest budowa domu pod klucz, czyli przygotowanie domu w taki sposób, aby klient, otrzymując klucze, mógł się do niego niemal od razu wprowadzać. Świadczymy kompleksową budowę domu, czyli od opracowania i przygotowania projektu, przez nadzór nad pracami, po odbiór techniczny budynku. Budowa domu pod klucz Strzeszyn to usługa, skierowana do osób, którym zależy na zaprojektowaniu swojego miejsca zamieszkania od podstaw. Ustalanie z projektantem rozkładu domu, rozmieszczenia instalacji i sprzętów, możliwość wprowadzania zmian na bieżąco daje dużo satysfakcji. Budowa domów jednorodzinnych Strzeszyn cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony odwiedzających nas klientów. Sprawdź, dlaczego warto skusić się na projekt i budowę domu pod klucz właśnie u nas.

  Budowa domów Poznań Strzeszyn – pierwszy wybór klienta

  Budowa pod klucz daje szansę stworzenia zupełnie nowego obiektu. To czysta karta, którą mieszkańcy mogą zapisać ze swoją rodziną. Budowa domów pod klucz pozwala zaprojektować idealną przestrzeń, maksymalnie ją wykorzystać i sięgać bardzo często po innowacyjne rozwiązania. Dostępne są u nas również gotowe domy deweloperskie Poznań, jeśli ktoś nie ma zmysłu architekta i nie czuje potrzeby na kreowanie przestrzeni, w której będzie mieszkać.

  Budowa domu pod klucz – cena usługi

  Kompleksowa budowa domu – cena i wykonanie– zależą od wielu czynników zewnętrznych i potrzeb klienta. Jest to inwestycja, której koszt ustalany jest indywidualnie i zależy od tego, czy klient dysponuje projektem, czy należy go stworzyć od podstaw, wielkości domu, tego czy aranżacji wymaga też obszar wokół niego. Pracownicy oferują wsparcie na etapie uzyskiwania niezbędnych zezwoleń i składania wniosków. Domy jednorodzinne pod klucz to popularna usługa, z której skorzystało już wielu naszych klientów. Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Przede wszystkim gwarantujemy:
  • innowacyjne projekty,
  • wsparcie i doradztwo na każdym etapie inwestycji,
  • terminową realizację,
  • wykorzystanie dobrej jakości materiałów,
  • trzymanie się budżetu,
  • stały kontakt z klientem,
  • odbiór gotowego domu.
  Zdajemy sobie sprawę, że budowa domu to ważna decyzja, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Służymy wiedzą i doświadczeniem, wspólnie opracowujemy projekt domy i czuwamy nad jego poprawną realizacją. Jeśli masz pytania i chcesz umówić się na konsultacje, zapraszamy do kontaktu już dziś.