logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Mosinie

Domy Mosina charakteryzują się przede wszystkim zieloną okolicą. To właśnie ta zaleta przyciąga tutaj wielu inwestorów. Jeśli również i Ty jesteś zainteresowany kompleksową budową domu jednorodzinnego pod klucz Mosina, zapraszamy do współpracy! Oprócz surowego postawienia budynku oferujemy także wykończenie z wyposażeniem w meble oraz przygotowaniem ogrodu do relaksu, w tym również podłączenie oświetlenia wokół domu. Nowe domy Mosina to idealna inwestycja dla młodych rodzin z dziećmi lub tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku i hałasu miasta. Mając do dyspozycji samochód, można w kilkanaście minut dotrzeć w najważniejsze miejsca w okolicy lub do centrum Poznania. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą stworzyć swoje wymarzone miejsce. Nasi specjaliści z pewnością sprostają Twoim wymaganiom! Budowa domu pod klucz Poznań to dla nas codzienność.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Budowa domów pod klucz Mosina — etapy współpracy

  W każdy etap wspólnej pracy wkładamy całe nasze serce. Spod naszych rąk wychodzi projekt, który następnie wykorzystywany jest do kompleksowej budowy domu. Mosina to miejsce niezwykle ciche i zielone, idealne dla dzieci i zwierząt. Poznaj wszystkie etapy naszej przyszłej współpracy:

  1. Projekt

  Żadna budowa nieruchomości nie powinna zaczynać się bez projektu, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje, w tym liczbę pokoi, łazienek i ich dokładny metraż. W dokumentach powinny być zawarte także instalacje wodne, grzewcze i elektryczne.

  2. Kompleksowa budowa domu

  Ekipy budowlane, z którymi współpracujemy przy budowie domów pod klucz Mosina, cenią sobie dbałość o detale oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji, a także przyszłych właścicieli. Używane są materiały, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów.

  3. Wykończenie pod klucz

  W ramach kompleksowej budowy domu pod klucz zajmujemy się oczywiście wykończeniem wszystkich pokoi i łazienek zgodnie z wcześniej przygotowanym projektem. Do prac wykończeniowych wykorzystujemy trwałe i solidne materiały oraz dodatki. Meble projektowane i tworzone są na zamówienie przez profesjonalnych stolarzy.

  4. Projekt i aranżacja ogrodu

  Dom to miejsce, gdzie w otoczeniu powinna być prywatna, zielona przestrzeń. Na zlecenie inwestora realizujemy projekt i aranżację ogrodu. Prace nasadzeniowe, podłączenie oświetlenia, budowa tarasu oraz instalacja automatycznego nawadniania to tylko niektóre z tych prac.

  Domy na sprzedaż Poznań to inwestycje, którymi zajmujemy się od 25 lat. Nasze realizacje są zlokalizowane nie tylko w Mosinie. Jeśli interesują Cię inne miejsca w okolicy Poznania, zapraszamy do zapoznania się z ofertą: