logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Sadach

Budowa domu pod klucz Poznań to domena naszej firmy od ponad 25 lat. Jeśli więc interesują Cię domy Sady zlokalizowane w okolicach Poznania – zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Cieszymy się renomą sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy, który projektuje i buduje domy jednorodzinne pod klucz. Sprawdź, na co możesz liczyć!

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Projekt i budowa domu pod klucz – domy Sady

  Marzysz o wnętrzu domu, które w pełni odpowiada Twojej wizji? Budowa domów jednorodzinnych, bliźniaków i willi w Sadach pozwala to marzenie spełnić. Wystarczy, że zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą. Projekty domów Poznań, które tworzymy na podstawie indywidualnych preferencji, pozwalają zbudować dom, który w 100% wpisuje się w oczekiwania każdego klienta.

  Kompleksowa budowa domu w naszej ofercie oznacza, że zajmiemy się tym od A do Z. Po przygotowaniu projektu, który zaakceptujesz, stworzymy harmonogram prac. Dzięki temu poznasz przewidywany termin, w którym będzie można się wprowadzić do domu w Sadach, który oddamy wykończony pod klucz.

  Budowa domu pod klucz cena

  Interesują Cię domy Sady Poznań i zastanawiasz się, czy kompleksowa budowa domu pod klucz mieści się w Twoim budżecie? Cena takiej inwestycji zależy od konkretnego projektu – wielkości domu, rodzaju materiałów oraz nakładu pracy, który trzeba włożyć w realizację takiego projektu. Jeśli chcesz, na samym początku wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę. Dzięki temu dowiesz się, ile realnie może kosztować budowa domu pod klucz Sady. Pamiętaj, że staramy się dopasować ofertę do oczekiwań każdego klienta, także pod względem budżetu!

  Nowe domy Sady – zamieszkaj w jednym z nich

  Poza budową domów jednorodzinnych proponujemy również gotowe domy deweloperskie Poznań. Jeżeli nie masz konkretnej wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać dom Twoich marzeń, warto skorzystać właśnie z tej możliwości. Dzięki temu wprowadzisz się do swojego domu jeszcze szybciej niż w przypadku obiektu budowanego od zera!

  Domy Sady i budowa pod klucz w innych miejscowościach

  Budowa domów Sady to tylko jedna z opcji zamieszkania w okolicach Poznania. Nasza oferta obejmuje również kompleksową budowę domów jednorodzinnych i bliźniaków w innych miejscowościach gwarantujących doskonały dostęp do Poznania.

  Sprawdź również:

  Jesteśmy pewnie, że razem z nami znajdziesz miejsce, które spełni Twoje marzenia dotyczące znalezienia miejsca, które będzie miejscem idealnym do zamieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny!