logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Suchym Lesie

Domy Suchy Las to inwestycja, która budzi coraz większe zainteresowanie wśród klientów. Planujesz osiedlić się w tym rejonie i szukasz kogoś, kto zajmie się stworzeniem od podstaw wygodnego i funkcjonalnego miejsca do życia? W Domy LC zajmujemy się kompleksową budową domów. Pracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, w projekt i wykonanie wkładamy całe serce i nasze wieloletnie doświadczenie. Podczas pracy korzystamy z nieustannie poszerzanej przez nas wiedzy na temat nowych trendów i rozwiązań technologicznych, dopasowując je do Twoich oczekiwań i potrzeb. Budowa domów pod klucz wymaga udziału ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie a u nas ich znajdziesz!

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Domy Poznań Suchy Las – budowa domu pod klucz

  Budowa pod klucz oznacza, że stajesz się właścicielem budynku, do którego możesz niemal od razu się wprowadzić. Nie musisz martwić się o rozplanowanie pokoi, położenia poszczególnych instalacji, o wykończenie wnętrz czy używane podczas budowy materiały. Zajmiemy się dla Ciebie wszystkim! Możesz też wybrać taką lokalizację, która będzie Ci najlepiej odpowiadać. Budowa domów w Suchym Lesie to możliwość przeniesienia się w spokojną i malowniczą okolicę, pozostając jednocześnie blisko dużego miasta wojewódzkiego. Ta lokalizacja nie do końca do Ciebie przemawia? W naszej pracowni powstają również:

  Jednym słowem budowa domu pod klucz Poznań to usługa, która pozwala zrealizować marzenia wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać we własnych czterech kątach. A domy Poznań, które projektujemy, są gotowe do zamieszkania, ale to tylko jedna z ich zalet. Realizujemy najbardziej nieszablonowe pomysły, dlatego w naszym dorobku znajdują się niecodzienne inwestycje. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

  Budowa domów jednorodzinnych Suchy Las – jak wygląda współpraca?

  Domy deweloperskie Poznań to dzisiaj przedmiot zainteresowania wielu inwestorów. Projekt i budowa domu pod klucz rozpoczyna się od dokładnej analizy Twoich oczekiwań i potrzeb. Wychodzimy z założenia, że domy jednorodzinne pod klucz wymagają indywidualizacji projektu. Nie skupiamy się wyłącznie na tym, co modne, ale łączymy trendy z wygodą i praktycznym podejściem do planowania i wykańczania przestrzeni. Jest to świetna inwestycja na przyszłość! Kompleksowa budowa domu pod klucz – cena zależy od zakresu projektu i prac – pozwala stworzyć wymarzone dla całej rodziny miejsce do życia.

  Projekty domów Poznań to szansa na wybranie najlepszego miejsca do zamieszkania w jednym z piękniejszych województw kraju. Współpracując z nami, otrzymujesz projekt budynku, ale również i przestrzeni wokół niego. Zaplanujemy według Twoich wskazówek ogród i miejsce przed domem. Tworzymy bezpieczną przestrzeń użytkową i do odpoczynku. Budowa domu pod klucz w Suchym Lesie to świetny początek nowego rozdziału w życiu Twojej rodziny.

  Interesują Cię domy w Suchym Lesie? Chcesz omówić z nami swój pomysł? Zapraszamy do kontaktu!