logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Szczytnikach

Witamy na stronie Domy LC, gdzie nasza oferta obejmuje między innymi domy Szczytniki. Jesteśmy liderem na rynku, jeśli chodzi o budowę nieruchomości jednorodzinnych koło Poznania. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, realizując m.in. nowe domy Szczytniki, kompleksową budowę domów pod klucz oraz projekty domów w Poznaniu z najwyższą precyzją i starannością.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Nasza oferta obejmująca domy Szczytniki

  Budowa domów Szczytniki to synonim najwyższej jakości, innowacyjnej technologii oraz eleganckiego wykończenia. Oferta budowy domów jednorodzinnych obejmuje domy deweloperskie Poznań z pięknymi widokami, które nadadzą wyjątkowego charakteru Twojemu nowemu domowi. Wybieramy takie lokalizacje, które zadowolą zarówno młode rodziny, jak i ludzi, którzy chcą odpocząć na emeryturze. Zielona okolica sprzyja długim spacerom niezależnie od pory roku.

  Budowa domów Szczytniki – postaw na specjalistów

  Naszą misją jest realizacja Twojego marzenia o idealnym domu. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, dbając o najmniejszy szczegół, tak aby ostateczny projekt w pełni usatysfakcjonował przyszłych domowników. Budowa domu pod klucz Szczytniki z naszą firmą Domy LC to gwarancja pełnego zadowolenia i spokoju podczas całego procesu. Od projektu, przez budowę, do wykończenia wnętrz dbamy o rzetelne informacje i wywiązywanie się z obietnic oraz harmonogramu prac.

  Budowa domów jednorodzinnych Szczytniki – korzyści, jakie możesz zyskać

  Wybierając nasze usługi, zyskujesz nie tylko piękny dom, ale również wiele innych korzyści:

  • doskonała lokalizacja – domy Szczytniki koło Poznania to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość do miasta i terenów zielonych do odpoczynku,
  • profesjonalizm – naszą najważniejszą wartością jest rzetelność oraz dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług na każdym etapie realizacji projektu,
  • bezstresowa budowa – budowa domów jednorodzinnych Szczytniki to kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu, a w szczególności doradztwo i pomoc w formalnościach,
  • indywidualne podejście – realizujemy domy w Szczytnikach według Twoich wymagań i potrzeb, które zapewnią wymarzone miejsce na ziemi dla całej rodziny.

  Twoje marzenie stanie się rzeczywistością z Domy LC

  Marzysz o nowym domu w spokojnej i malowniczej okolicy, gdzie po ciężkim dniu będziesz mógł nacieszyć się spokojem i ciszą? Zapoznaj się z naszą ofertą, jaką jest budowa domu pod klucz w Poznaniu. Poczuj różnicę z Domy LC – Twoim partnerem na drodze do wymarzonego domu. Kompleksowa budowa domu Poznań to wysoka jakość od początków budowy aż po oddanie kluczy przyszłym właścicielom.