logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Kamionkach

Interesują Cię dostępne domy Kamionki? Jeśli chcesz zamieszkać właśnie w tej okolicy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Budowa domu pod klucz Poznań to domena naszej firmy od ponad 25 lat. Dlatego jeśli planujesz inwestycję budowlaną w Kamionkach i szukasz sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy zapraszamy do nas!

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Budowa domów jednorodzinnych Kamionki – jak wygląda ten proces?

  Jeżeli dostępne domy na sprzedaż Kamionki nie spełniają Twoich oczekiwań, zachęcamy do tego, żeby skorzystać z naszej oferty. W domy LC budujemy domy deweloperskie Poznań – zarówno budynki jednorodzinne, jak i bliźniaki oraz wille. Budowa domu w naszym wykonaniu to proces, którym zajmujemy się w całości – aż do momentu, w którym gotowa nieruchomość będzie gotowa na Twoje zamieszkanie.

  Na samym początku wspólnie stworzymy projekt domu, który chcesz postawić w Kamionkach. Niezależnie od oczekiwań klienta, staramy się spełnić wszystkie indywidualne oczekiwania. Dzięki możliwości zobaczenia projektu stworzonego przez naszych architektów w 3D, możesz dodać swoje uwagi jeszcze zanim ustalimy harmonogram prac. Gdy dokończymy wszystkie ustalenia, przygotujemy projekt konstrukcyjno-architektoniczny, na którego podstawie zostanie rozpoczęta budowa domu pod klucz.

  Budowa domów pod klucz – co obejmuje nasza oferta?

  Chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje budowa domu pod klucz? Decydując się na usługi Domy LC możesz liczyć na to, że poza wybudowaniem domu zajmiemy się też pracami wykończeniowymi wewnątrz budynku. Jeśli natomiast marzysz o pięknym, przydomowym ogrodzie, nasi specjaliści mogą zająć się także jego projektem i wykonaniem.

  Jeśli chodzi o cenę, to zależy ona od indywidualnych ustaleń i zakresu prac, które są konieczne do osiągnięcia efektu oczekiwanego przez inwestora. Wszystko zależy też od tego, jak duża jest to inwestycja. Jeśli potrzebujesz, wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę, jednak pamiętaj, że całkowity koszt budowy domu może okazać się nieco inny.

  Domy Kamionki – wybuduj dom swoich marzeń!

  Szukasz swojego miejsca na ziemi i uważasz, że zamieszkanie w Kamionkach pozwoliłoby spełnić Twoje marzenia? Skorzystaj z naszej oferty – budowa domów pod klucz Kamionki jeszcze nigdy nie była tak prosta! Zadbamy o to, żeby projekt Twojego domu nie tylko spełniał Twoje oczekiwania, ale też odpowiadała najnowszym trendom architektonicznym.

  Domy na sprzedaż Kamionki to nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Jeśli chcesz zamieszkać w innym z pobliskich miasteczek, np. w Bytkowie czy Sadach – również zapraszamy do kontaktu!