logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Obornikach

Domy w Obornikach to idealna propozycja dla tych, którzy pragną zaznać spokoju we własnym wnętrzu z daleka od głośnego zgiełku miasta. Nasze inwestycje pod Poznaniem cieszą się dużą popularnością zarówno wśród młodych rodzin, par, jak i starszych osób, które przechodzą na emeryturę i chcą odpocząć. Budujemy domy z użyciem wysokojakościowych materiałów. Oferujemy także ich wykończenie pod klucz w nowoczesnym stylu, zachowując praktyczność i funkcjonalność wszystkich pokoi, w tym także kuchni i łazienek. Kierujemy się wskazówkami klienta, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Od 25 lat spełniamy marzenia ludzi, którzy pragną mieć swoje miejsce na ziemi. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Budowa nowych domów jednorodzinnych w Obornikach pod Poznaniem

  Dzięki 25-letniemu doświadczeniu budujemy wysoce funkcjonalne i nowoczesne domy przy użyciu materiałów budowlanych od renomowanych producentów. Wiemy, jak zaprojektować przestrzeń, aby była komfortowa do życia dla wszystkich domowników, niezależnie od ich wieku. Piętrowe domy są idealne zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych, które poszukują spokojnego miejsca na ziemi w zielonej okolicy.

  Domy jednorodzinne w Obornikach charakteryzują się nowoczesną architekturą i designem również z zewnątrz. Jednocześnie, otoczenie lasów stwarza sielski klimat, który w połączeniu z funkcjonalnym budynkiem stanowi idealne miejsce do życia. Każdy dom posiada też ogródek i taras. Można zatem spędzać czas na zewnątrz w otoczeniu zieleni bez konieczności wyjeżdżania poza miejsce zamieszkania. Niecała godzina jazdy samochodem dzieli właścicieli od bycia w centrum Poznania.

  Budowa domu pod klucz na sprzedaż w Obornikach w woj. wielkopolskim

  Nowe domy w Obornikach wykańczamy pod klucz na życzenie inwestorów. W ramach projektu realizujemy zabudowania kuchenne, łazienek, schody, parapety oraz podłogi. Stawiamy na ponadczasowe materiały takie jak drewno, metal i beton. Nowoczesny i prosty styl pozwala na dopasowanie ostatecznego klimatu już przez samych właścicieli.

  Budowa domu pod klucz Poznań to także inne inwestycje, które realizujemy z pasją. Dla tych, którzy cenią sobie spokojną okolicę z mnóstwem drzew i pól, zachęcamy do zapoznania się z ofertą domy Strzeszyn oraz domy Podolany. Dla miłośników miejskiego i szybkiego życia polecamy domy deweloperskie Poznań.

  Budowa domów Poznań i okolice to projekt, który obejmuje także aranżację ogrodu, w tym konstrukcję tarasu, oświetlenie i automatyczne nawadnianie roślinności. Decydując się na tę wersję, po zakończeniu prac, można wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania jeszcze dodatkowych działań budowlanych czy remontowych.