logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Swarzędzu

Realizujemy domy Swarzędz pod klucz. Jeśli chcesz zamieszkać w okolicy Poznania, to ta miejscowość jest doskonałym wyborem. To niewielkie, piękne miasto. Budowa domów jednorodzinnych Swarzędz to nasza specjalność. Realizujemy projekty pod klucz i zajmujemy się kompleksową obsługą zlecenia – począwszy od projektu, na budowie i wykończeniu kończąc.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Budowa domu pod klucz Swarzędz – zaczynamy od profesjonalnego projektu

  Posiadamy 25-letnie doświadczenie w branży. Nasza firma słynęła z realizacji z usług w Poznaniu. Przez wiele lat realizowaliśmy projekty takie, jak:

  Realizujemy zarówno duże, jak i małe projekty. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie – współpracę zaczynamy od dogłębnej analizy potrzeb, która pozwoli nam ocenić Twoje wymagania w stosunku do projektu.

  Dzięki temu domy jednorodzinne Swarzędz naszego autorstwa są dostosowane w każdym centymetrze kwadratowym do potrzeb i wymagań właścicieli. Realizujemy projekty w każdym stylu. Podobają Ci się nowoczesne domy w Swarzędzu? A może wolisz klasyczne, tradycyjne bryły? Nasi projektanci dostosują nie tylko wnętrze i układ pomieszczeń, ale także elewację.

  Domy Swarzędz i okolice – budowa pod klucz

  Nasza firma odpowiada także za wykonanie i realizację projektu. Nowe domy swarzędz budujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu budynek znoszą upływ czasu oraz są zgodne z przepisami i normami prawnymi.

  Współpracując z nami, nie musisz nadzorować prac. Budowa domów Swarzędz jest pod naszą kontrolą. To my odpowiadamy za dostarczanie wszystkich niezbędnych materiałów. Dzięki temu Ty możesz skupić się na innych obszarach życia i po prostu wprowadzić do gotowego domu. Oczywiście w każdej chwili możesz sprawdzić postęp prac i mieć bieżący wgląd do tego, na jakim etapie znajduje się budowa.

  Klientom oferujemy także usługi dodatkowe m.in. projekt wykończenia i prace wykończeniowe, łącznie z wykonaniem mebli na wymiar. Zajmujemy się także projektowaniem ogrodów i wykonaniem prac ogrodowych. Dlatego, jeśli chcesz się cieszyć pięknym podwórkiem, to skorzystaj z naszych usług.

  Oferujemy realizację zarówno w Swarzędzu, jak i okolicach Poznania. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  Jeśli szukasz firmy, która realizuje kompleksowe projekty od A do Z, to skontaktuj się z nami. Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę, w której lepiej poznamy Twoje potrzeby.