logo
O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Od 25 lat spełniamy marzenia naszych Klientów o wyjątkowych domach. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny i nieszablonowy. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych dla wymagających klientów. Zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym – od projektu budynku, przez budowę, projekty wnętrz i wykonanie najbardziej wymagających prac wykończeniowych po prace związane z zagospodarowaniem ogrodu.

Niecodzienne inwestycje tworzymy skutecznie łącząc pasję, wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę.

Liczby mówią same za siebie

Firma godna zaufania

[ +]
Zadowolonych klientów
[ +]
Lat doświadczenia
[ +]
Sfinalizowanych realizacji
Nasza misja

Co nas wyróżnia

Doskonała obsługa

Jesteśmy małą firmą, w której cenimy sobie profesjonalizm. Jednocześnie realizujemy niedużą liczbę projektów, w związku z tym posiadamy czas dla każdego klienta.

Najwyższa jakość

Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Większość wykonawców to ludzie, z którymi współpracujemy od samego początku działalności - 25 lat!

Dbałość o detale

Skupiamy się na nawet najmniejszych szczegółach, aby efekt końcowy tworzył spójną estetycznie całość.

Indywidualne podejście

Tworzymy konkretnie dla Ciebie i to Twoje potrzeby są dla nas priorytetem.

Zobacz co mówią o nas klienci

Opinie naszych klientów

"Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
"Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
"Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
"Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."