logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Baranowie

Domy Baranowo to inwestycje, którymi coraz częściej zainteresowani są Klienci. Masz działkę w tej okolicy i szukasz firmy, która zajmie się budową? Domy LC proponuje kompleksową usługę budowy domów w Baranowie. Zajmiemy się wszystkim, dzięki czemu nie będziesz się martwić postępami czy pilnowaniem terminów. Domy Poznań, które tworzymy, są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. To realizacje nowoczesne i praktyczne, które jednocześnie są spełnieniem marzeń każdego naszego Klienta.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Domy Baranowo – postaw na kompleksową usługę

  Budowa domu to bardzo trudne zadanie. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach, dogrywać terminy i pilnować, by podwykonawcy stosowali wysokiej jakości materiały. A gdyby tak wszystkie obowiązki związane z budową przekazać kompetentnej firmie, która zajmie się dosłownie wszystkim? Z nami to możliwe! Proponujemy kompleksową budowę domu pod klucz w Baranowie. Co to oznacza? W pierwszej kolejności poznamy Twoje potrzeby. Dowiemy się, jak ma wyglądać dom i na czym Ci zależy. Później przygotujemy projekt i przejdziemy do realizacji. Budowa domów jednorodzinnych Baranowo to również zadbanie o wystrój wnętrz, przeprowadzenie prac wykończeniowych i aranżacja przestrzeni na działce. Kompleksowa budowa domu, którą proponujemy, jest więc idealna dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia i obawiają się, że nie będą mieć wystarczająco dużo czasu, by w pełni zająć się budową. To również propozycja dla tych, którzy nie chcą powierzać kolejnych etapów budowy różnym firmom.

  Budowa domów Baranowo – zalety współpracy z Domy LC

  Budowa domu pod klucz Poznań – dlaczego warto zdecydować się na pomoc naszej firmy? Mamy duże doświadczenie, ponieważ zajmujemy się budową domów już ponad 25 lat. Dodatkowo jesteśmy firmą, której zależy na zadowoleniu Klientów, dlatego też nie realizujemy dużej liczby projektów jednocześnie. Chcemy, by każdy, kto zdecyduję się na projekt i budowę nowego domu pod klucz w Baranowie z naszą firmą, czuł, że poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu. Możesz więc konsultować z nami każdą zmianę w projekcie i nowe pomysły. Współpracujemy również ze sprawdzonymi i rzetelnymi podwykonawcami, dzięki czemu wszystkie etapy wykonywane są zgodnie z terminem. Używamy też najwyższej jakości materiałów, co powoduje, że domy jednorodzinne pod klucz prezentują się wspaniale. Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź opinie, które pozostawili Klienci. Przekonaj się, że budowa domów pod klucz z Domy LC przebiega w odpowiedni sposób.

  Domy LC proponuje również:

  Skontaktuj się z nami, powierz nam budowę domu i nie odkładaj marzeń na później.