logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Szamotułach

Domy Szamotuły to nasza specjalność. Od 25 lat zajmujemy się budową domów pod klucz, dzięki czemu inwestorzy mogą wprowadzić się od razu po zakończeniu wszystkich prac. Wykonujemy projekt, realizacje budowy oraz wykończenie zgodnie z planem. Dla zainteresowanych zajmujemy się także aranżacją ogrodu, który jest jedną z wielu zalet posiadania domu. Dom w Szamotułach to oaza spokoju, niedaleko od centrum miasta. Posiadając samochód, bez problemu dostaniesz się w każde miejsce. Otoczenie drzew i zieleni spowoduje, że po ciężkim dniu w pracy zrelaksujesz się i odpoczniesz bez głośnych hałasów miasta. Zapraszamy do współpracy, a na pewno sprostamy Twoim wymaganiom! Budowa domów Poznań to dla nas chleb powszedni.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Budowa domu pod klucz Szamotuły — etapy współpracy

  Nowe domy Szamotuły to coś, co nieustannie przyciąga nowych inwestorów. Nic dziwnego, bowiem okolice są atrakcyjne i spokojne, pełne zieleni, idealne dla dzieci i zwierząt. Poznaj wszystkie etapy, które prowadzą do uzyskania ulubionego miejsca przez mieszkańców.

  1. Projekt

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami i naszym zespołem, który staje na wysokości zadania i realizuje każde etapy inwestycji na wysokim poziomie, na samym początku opracujemy projekt. Będzie on zawierał wszystkie niezbędne aspekty oraz ilość pokoi, które planujesz mieć w swoim domu. Na tym etapie określamy także instalacje wodne, elektryczne oraz grzewcze.

  2. Kompleksowa budowa domu

  Ekipa budowlana wznosi dom, wykorzystując wysokiej jakości materiały. Współpracujemy z firmami, które cenią sobie dbałość o detale i indywidualne podejście do każdego klienta.

  3. Wykończenie pod klucz

  Zdajemy sobie sprawę, że zlecając nam budowę domu, poza kończeniu wszystkich prac chcesz wprowadzić się z rodziną do gotowego budynku. Oferujemy wykończenie wszystkich pomieszczeń przy pomocy oryginalnych i wysokojakościowych materiałów i mebli, które robione są na zamówienie.

  4. Projekt i aranżacja ogrodu

  Dom to przede wszystkim miejsce z własną przestrzenią zieleni. Jeśli nie chcesz tracić czasu na przygotowanie ogrodu do użytkowania, nasi specjaliści zajmą się jego aranżacją i wszystkimi pracami niezbędnymi do utworzenia miłej przestrzeni. Wchodzą w ten zakres także tarasy, oświetlenie i automatyczne nawadnianie.

  Domy jednorodzinne pod klucz to coś, czym zajmujemy się od 25 lat nie tylko w Szamotułach. Jeśli jesteś zainteresowany także innymi okolicami Poznania, zapraszamy do zapoznania się z ofertą: