logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz w Luboniu

Domy Luboń cieszą się niemałą sławą. Okolice Poznania to idealne miejsca dla młodych rodzin, które chcą nieco odpocząć od hałasu miasta, jednocześnie nie mając daleko do centrum. Od 25 lat zajmujemy się budową domów pod klucz. Doskonale wiemy, jak ważne jest wykończenie wszystkiego i wprowadzenie się mieszkańców od razu po zakończeniu prac, dlatego kompleksowo obsługujemy całą inwestycję budowlaną. Wykonujemy projekt, prace budowlane, wykończeniowe oraz przygotowanie ogrodu do relaksu i spędzania czasu z najbliższymi. Luboń domy od dewelopera to najlepsza okazja do zainwestowania w swoje miejsce na ziemi. Lokalizacja poza miastem pozwoli na odpoczynek i relaks po ciężkim tygodniu pracy w centrum. Zapraszamy do współpracy, a nasi specjaliści na pewno sprostają Twoim wymaganiom! Budowa domu pod klucz Poznań to dla nas sama przyjemność.

Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu

  ul. Kartuska 1 60-471 Poznań

  NIP : 7811796338
  REGON : 300518271

  Etapy realizacji budowy domu

  Jak przebiega proces?

  • 01
   PROGRAM

   Wspólne omówienie wymagań inwestora.

  • 02
   KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

   Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

  • 03
   PROJEKT BUDOWLANY

   Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

  • 04
   BUDOWA DOMU

   Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

  Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

  Wykonamy również:

  • *05
   PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

   Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

  • *06
   PRACE WYKOŃCZENIOWE

   Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

  • *07
   PRACE OGRODOWE

   Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

  Czego możesz od nas oczekiwać

  Co wyróżnia nasze projekty

  01.
  Ponadczasowy design

  Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

  02.
  Bogate wyposażenie

  Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

  03.
  Nowoczesne technologie

  Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

  04.
  Najwyższej jakości materiały

  Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

  Liczby mówią same za siebie

  Firma godna zaufania

  [ +]
  Zadowolonych klientów
  [ +]
  Lat doświadczenia
  [ +]
  Sfinalizowanych realizacji
  Zobacz co mówią o nas klienci

  Opinie naszych klientów

  "Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
  "Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
  "Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
  "Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

  Nowe domy jednorodzinne Luboń — etapy współpracy

  Projekt i budowa domu jednorodzinnego pod klucz to podstawa do uzyskania szczęścia wszystkich przyszłych domowników. Luboń to miejsce pod Poznaniem, które jest atrakcyjne i spokojne, pełne zieleni, idealne dla dzieci i zwierząt. Poznaj wszystkie etapy przyszłej współpracy.

  1. Projekt

  Pierwszym etapem jest przygotowanie projektu przyszłego domu, czyli zawarcie wszystkich ważnych aspektów, w tym liczba pokoi, łazienek i ich metraż oraz instalacje wodne, grzewczy i elektryczne.

  2. Kompleksowa budowa domu

  Wszystkie prace budowlane przeprowadzane są przez specjalistów z dużym doświadczeniem. Współpracujemy z ekipami fachowców, którzy cenią sobie dbałość o detale oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji. Używane materiały pochodzą z wysokiej półki i charakteryzują się konkurencyjną jakością.

  3. Wykończenie pod klucz

  Zlecając nam budowę domu jednorodzinnego pod klucz Luboń, oferujemy między innymi wykończenie wszystkich pokoi i pomieszczeń w budynku. Wykorzystujemy trwałe i eleganckie materiały oraz dodatki. Meble zawsze projektowane i tworzone są na zamówienie.

  4. Projekt i aranżacja ogrodu

  Chcąc odpocząć w ogrodzie po całym tygodniu pracy, przygotujemy idealny projekt zielonej przestrzeni oraz zrealizujemy niezbędne prace. Oferujemy w tym między innymi budowę tarasu, ścieżek, podłączenie oświetlenia oraz automatycznego nawadniania.

  Domy na sprzedaż Poznań to coś, czym zajmujemy się od 25 lat nie tylko w Luboniu. Jeśli zatem interesują Cię także inne okolice Poznania, zapraszamy do zapoznania się z ofertą: