logo
Zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domów pod klucz

Budowa domu pod klucz Poznań – to kompleksowa usługa, dzięki której zyskasz wymarzone miejsce do życia. Masz działkę w Poznaniu i chcesz wybudować dom? Szukasz profesjonalnej firmy, na której możesz polegać? Pomożemy Ci stworzyć wymarzony miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich. Budujemy domy pod klucz w Poznaniu z najlepszych materiałów i współpracujemy z godnymi zaufania podwykonawcami.

Etapy realizacji budowy domu

Jak przebiega proces?

 • 01
  PROGRAM

  Wspólne omówienie wymagań inwestora.

 • 02
  KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA

  Stworzenie rzutów i modeli 3D przez architektów, w oparciu o preferencje klienta.

 • 03
  PROJEKT BUDOWLANY

  Opracowanie szczegółowego projektu konstrukcyjno - architektonicznego.

 • 04
  BUDOWA DOMU

  Realizacja przygotowanego wcześniej harmonogramu prac.

Jeśli zechcesz, po ukończeniu budowy

Wykonamy również:

 • *05
  PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU

  Opracowanie szczegółowych projektów i wizualizacji 3D wnętrz, ogrodu, furtek, bram, podjazdów oraz ogrodzeń.

 • *06
  PRACE WYKOŃCZENIOWE

  Kompletna realizacja założeń projektu wraz z wykonaniem mebli na indywidualne zamówienie.

 • *07
  PRACE OGRODOWE

  Wykonanie prac ogrodowych, w tym m.in. nasadzeń, oświetlenia, tarasów, elementów małej architektury i instalacji automatycznego nawadniania.

Czego możesz od nas oczekiwać

Co wyróżnia nasze projekty

01.
Ponadczasowy design

Nasze projekty cechuje minimalizm zapewniający odporność na zmieniające się trendy i bieg czasu.

02.
Bogate wyposażenie

Projektujemy wnętrza które zapewniają jak najwięcej wygody i funkcjonalności przyszłym domownikom. 

03.
Nowoczesne technologie

Stawiamy na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które będą służyły latami.

04.
Najwyższej jakości materiały

Do budowy używamy tylko sprawdzonych i wysokiej klasy materiałów. Budujemy domy, które przetrwają pokolenia.

Liczby mówią same za siebie

Firma godna zaufania

[ +]
Zadowolonych klientów
[ +]
Lat doświadczenia
[ +]
Sfinalizowanych realizacji
Zobacz co mówią o nas klienci

Opinie naszych klientów

"Nasza przygoda z Domy LC zaczęła sie juz kilka lat temu. Od samego początku okazali sie niesamowicie pomocni i profesjonalni. Wybudowali nam przepiękny dom i jestesmy mega zadowoleni. Zawsze chętnie służą pomocą. Bardzo dobrze zorganizowani, dysponują szeregiem profesjonalnych fachowców."
"Bardzo rzetelna i solidna firma deweloperska. Jakość materiałów oraz poziom wykończenia na najwyzszym poziomie, Dla LC Domy nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecamy!"
"Bardzo dobra współpraca na każdym etapie. Od pierwszego oglądania naszego domu aż po czas po przekazaniu nam kluczy. Wysoka jakość materiałów i wykończenia, indywidualne podejście, kultura osobista, sprawdzeni podwykonawcy to znaki rozpoznawcze tego dewelopera. Oczywiście jak to przy budowie domu zdarzyły się drobne różnice zdań czy jakieś niewielkie problemy, ale zawsze były one rozwiązywane pozytywnie."
"Polecam tego Developera. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do budowy z najwyższej półki. świetny kontakt. Chętnie służą pomocą, nawet długo po ukończeniu budowy."

Budowa domu pod klucz Poznań – kompleksowa usługa

Wybudujemy Twój dom pod klucz w Poznaniu. Ale nie tylko. Zajmiemy się również wystrojem wnętrz. Nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt, który będzie odzwierciedleniem marzeń. Nie kopiujemy tego co jest modne i nie narzucamy Ci swojej wizji. Chcemy, by przestrzeń, w której będziesz żyć, była skrojona pod Ciebie. Dlatego też wsłuchujemy się w potrzeby i uwzględniamy je w projekcie. Budujemy domy pod klucz w okolicach Poznania i zajmiemy się przystosowaniem przestrzeni wokół domu. Zaprojektujemy ogród, który stanie się Twoim ulubionym miejscem odpoczynku. Dzięki nam zyskasz miejsce, w którym spotkasz się ze znajomymi i zorganizujesz grilla, ale też poczytasz w spokoju książkę. Budowa domów Poznań – którą proponuje nasza firma, to kompleksowa usługa, dzięki której nie musisz martwić się niczym.

Domy pod Klucz Poznań – domy dla wymagających

Budowa domów Poznań – nasz cennik zależy od Twoich potrzeb. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, by stworzyć dom marzeń. Ma to być miejsce ze snów, ale Twoich, a nie naszych. Indywidualne i nieszablonowe podejście do każdego projektu sprawia, że możemy się pochwalić niecodziennymi inwestycjami. Do budowy domów pod klucz w Poznaniu i okolicach używamy materiałów najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu wiesz, że Twój dom będzie nie tylko piękny, ale też solidnie zbudowany. Będzie bezpiecznym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny. Współpracujemy również z godnymi zaufania wykonawcami. Gwarantują oni terminowość i dbałość o każdy szczegół. Zapraszamy do kontaktu!